• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Про нас

Знаєте, ми все думали, а що ж написати про себе...

Що ми такі професійні? Адже інші теж усі такі професійні...

Про те, що наші пропозиції такі незвичайні та затребувані? Так, визнаємо, саме тому, що ми такі професійні, нам вдалося на підставі статистики продажів, знання технології ремонту та карти обслуговування автомобілів Ford вибрати найбільш затребувані запчастини та скласти з багатьох комплекти, на які ми надаємо знижки навіть тим Клієнтам, які вперше роблять покупки у нашому магазині.

Про те, що у нас найкращий вибір запчастин на складі? Так, із запчастинами марки Ford ми постаралися скласти свій склад таким чином, щоб у нас було близько 90% найчастіше затребуваних запчастин при ремонті автомобілів Ford , випуском після 2000 року. А що до всього іншого, то повірте, тримати на складі близько 400 000 унікальних позицій (саме стільки зараз налічує прайс-лист європейського підрозділу Ford ) - не здатний ніхто, крім самого Ford (між іншим, у нього це теж не завжди виходить). А якщо додати до цієї кількості ще й склади Mercedes , BMW , Audi , VW , Land Rover , Jaguar , Volvo ... та багатьох інших брендів, за якими у нас також є пропозиції з відмінними цінами ... Тому існує термін поставки близько 1,5 тижнів.

Чи багато способів оплати, включаючи і оплату через термінали? Таке є і в інших хороших інтернет-магазинах. Ну а те, що ніякої передоплати не треба, якщо товар знаходиться у нас на складі, або у разі, якщо деталь замовлена - розмір передоплати вибираєте Ви самі, то це тільки для покращення наших взаємин.

Про швидку доставку по Україні? Так це спасибі транспортним компаніям, які, дай Боже їм здоров'я, відвезуть за пару днів що хочеш, і куди хочеш.

Про нашу компанію загалом? Скажімо вам одну річ: ми – є (контакти та адреси почитайте у спеціальному розділі ), всерйоз і надовго, а отже, нам важлива наша репутація. Тому ми зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.