• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Гарантія та повернення

Гарантія:

Через очевидні причини, ми не можемо проконтролювати правильність установки деталі (вузла, агрегату), а також стан автомобіля, на який проводиться установка. Деталі   електросистеми автомобіля (електронні блоки, реле та ін.), які можуть бути пошкоджені при некоректному підключенні, а також внаслідок інших несправностей електросистеми автомобіля гарантії не підлягають.

Також, гарантія не поширюється на витратні матеріали для обслуговування автомобіля, такі як фільтри, свічки запалювання та розжарювання, гальмівні колодки, гальмівні диски,   приводні ремені, щітки склоочисника, деталі та компоненти системи зчеплення (у тому числі і блоки зчеплень коробок передач типу DSG ), демпферні маховики, лампи, світлодіодні елементи.

На інші деталі, вузли та агрегати надається гарантія терміном на 45 календарних днів, з моменту отримання Товару у відділенні компанії-перевізника, або придбання у нашому представництві.

Гарантія не покриває витрат на демонтаж/монтаж несправної деталі, вузла чи агрегату.

Гарантія не поширюється на деталі, вузли та агрегати, що зазнали деформації внаслідок ДТП, ударних навантажень (попадання колеса в яму на дорозі), що втратили працездатність внаслідок неправильної установки, установки не за технологією, розробленою заводом-виробником.

Гарантія виконується за таких умов:

- наявність документів, що підтверджують встановлення придбаної у нас деталі, вузла, або агрегату, на сервісному центрі відповідного офіційного Дилера (замовлення-наряд, платіжний документ);

- наявність документів, що підтверджують дефект придбаної у нас деталі, вузла, або агрегату, від сервісного центру відповідного офіційного Дилера (замовлення-наряд, дефектувальний акт, платіжний документ);

- Придбаний Товар повинен відповідати специфікації автомобіля (спроби «поліпшити» характеристики автомобіля деталями/вузлами/агрегатами, що не відповідають специфікації автомобіля, що завершуються поломкою Товару – гарантією не покриваються);

-   Наявності заводської упаковки (якщо Товар постачався у ній).

Заміна дефектної деталі провадиться протягом 45 календарних днів з моменту отримання дефектного Товару та зазначених вище документів.

 

Повернення:

Поверненню підлягають лише деталі, вузли, або агрегати, придбані з нашого складу. Товар, термін виконання замовлення якого перевищував 3 дні – поверненню не підлягають.

Повернення приймається протягом 14 календарних днів з моменту отримання Товару у відділенні компанії-перевізника або придбання в нашому представництві.