• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Список новин

1.0L EcoBoost - Как продлить жизнь мотора? Обслуживание, регламентные работы, тонкости
14.10.2023
Как продлить жизнь двигателя? Пожалуй, это главный вопрос, который задаёт себе каждый владелец автомобиля. Ответом на этот вопрос будет слово - немногое. Вы не можете изменить конструкцию двигателя своего автомобиля, не можете вмешиваться в работу систем управления, подачи топлива, впуска, выпуска. Единственное, что от Вас зависит - это правильное обслуживание и предупреждение возникновения возможных неисправностей, влекущих за собой выход двигателя из строя. Именно от этого "немногого" и будет ..
10.04.2023
У нашому попередньому ролику ми описували низку питань, пов'язаних із експлуатацією двигунів 1.0L EcoBoost першого покоління. Найбільш значущим є проблема руйнування робочої поверхні ременя механізму газорозподілу (ГРМ) з наступним забрудненням сітки маслоприймача. Ми побіжно згадали про те, що компанія Ford проблему визнала і запропонувала як рішення встановлювати нові ремені ГРМ. У ході сьогоднішнього ролика ми розповімо на наш погляд про запчастини, необхідні при заміні нового ременя ГРМ; ..
1.0L EcoBoost - могутнє маля. Вже два покоління? Проблеми/питання щодо Gen.1 - чи вирішив їх Ford?
10.04.2023
Цим роликом ми відкриваємо невеликий цикл, присвячений двигунам EcoBoost 1,0L. Чому саме "двигунам" - у множині? Справа в тому, що за 10 років, що минули з дня старту продажів перших моделей, оснащених двигунами 1.0L EcoBoost, компанія Ford встигла перейти до випуску та встановлення другого покоління цих двигунів, що кардинально відрізняються від двигунів Gen.1. У ролику ми трохи поговоримо про основні відмінності Gen.1 і Gen.2, проте основна частина ролика буде присвячена відомим проб ..
09.08.2022
Пройшло вже понад півтора року з моменту публікації наших роликів по моторних маслах Ford-Castrol та Motorcraft. За цей час накопичилося чимало питань, що ставлять наші шановні глядачі та клієнти. У цьому невеликому циклі ми спробуємо відповісти на них. У цьому ролику ми розглянемо такі питання: 1. Питання взаємозамінності моторних масел Motoraft та Ford-Castrol. Чи є підтвердження від компанії Ford про допустимість такої заміни? 2. Питання зникнення сертифікатів від API та ILSAC для моторної ол ..
05.07.2022
Здрастуйте, шановні передплатники, глядачі та гості нашого каналу. З початку війни минуло вже чотири місяці… Весь цей час ми намагалися налагодити хоч приблизно нормальну роботу, тому наш канал фактично виявився покинутим. За це ми просимо вибачення. Зараз ми намагаємося налагодити знімальний процес – є багато тем, які потребують висвітлення та багато питань, що виникли за цей проміжок часу. Поки триває процес налагодження зйомок, у нас в архіві залишилося кілька знятих перед війною матеріалів, ..
08.02.2022
Настав час поговорити про речі, які цікавлять кожного потенційного покупця, а також реального власника автомобіля, оснащеного двигуном 2.0L EcoBoost - про проблеми цього двигуна. Так, як і практично в будь-якому сучасному турбомоторі малого обсягу, ці проблеми присутні. Причому з огляду на те, що на сьогоднішній день існує вже чотири покоління двигунів 2.0L EcoBoost – і кожне з цих поколінь має власний набір реальних чи надуманих проблем. У цьому ролику ми розповімо про них, а також відокремити ..
25.01.2022
Не раз і не два за лаштунками зйомок ми поверталися до обговорення двигунів 1,5L EcoBoost - є у цих двигунів кілька "слабких" місць, які не дають спокою ні нам, ні глядачам. У цій добірці ми викладаємо обговорення - швидше монолог - тих самих питань. 1. Деформація, або пролом між стінками циліндрів у районі камери згоряння. Що це? Прорахунок інженерів, чи це сукупність факторів, що призводять до такого ефекту? 2. "Олійна ванна" у впускному колекторі. Чи спричиняє вона руйнува ..
29.12.2021
Як продовжити життя двигуна? Мабуть, це головне питання, яке ставить собі кожен власник автомобіля. Відповіддю на це питання буде слово – небагато. Ви не можете змінити конструкцію двигуна свого автомобіля, не можете втручатися в роботу систем керування, подачі палива, впуску, випуску. Єдине, що від Вас залежить - це правильне обслуговування та запобігання виникненню можливих несправностей, що тягнуть за собою вихід з ладу двигуна. Саме від цього "небагато" і буде залежить чи зможе дви ..
21.12.2021
Як продовжити життя двигуна? Мабуть, це головне питання, яке ставить собі кожен власник автомобіля. Відповіддю на це питання буде слово – небагато. Ви не можете змінити конструкцію двигуна свого автомобіля, не можете втручатися в роботу систем керування, подачі палива, впуску, випуску. Єдине, що від Вас залежить - це правильне обслуговування та запобігання виникненню можливих несправностей, що тягнуть за собою вихід з ладу двигуна. Саме від цього "небагато" і буде залежить чи зможе дви ..
05.12.2021
Так уже вийшло, що цей ролик вийшов ювілейним - не за кількістю роликів, а за кількістю передплатників. На сьогодні до нас приєдналося вже 1000 осіб. Ми дякуємо всім вам за виявлену віру та інтерес до нашого каналу. У нас попереду найширший фронт роботи з освітлення технологій та конструктиву, закладених в автомобілі компанії Ford – а значить – будуть нові цікаві теми, нові двигуни, нові ролики з влаштування тих чи інших систем. Сподіваємося, рубіж у 1000 передплатників буде не першим із тих, як ..