• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Оригінальні запчастини для Ford Lincoln Nautilus/MKX Mk II (2015- )

Lincoln Nautilus/MKX Mk II (2015- )

Lincoln Nautilus/MKX Mk II (2015-). Старт продажу цієї моделі відбувся у 2015 році. Автомобіль побудований на єдиній платформі CD4 з Ford Edge Mk II (2015), на подібній платформі побудовані легкові представники сімейства Lincoln MKZ (2013); Ford Fusion Mk II (2013-); Ford Mondeo Mk V (2014-); Ford Galaxy Mk IV (2015-); Ford S-Max Mk II (2015-). На відміну від Ford, торгова марка Lincoln не призначена для експорту на інші ринки, тому список двигунів включає виключно бензинові агрегати - найбільш популярні на території США.

Слід зазначити, що незважаючи на загальну платформу з іншими моделями Ford, Lincoln Nautilus/MKX Mk II відрізняється значно підвищеним комфортом - вже в базовій комплектації ці автомобілі оснащені системою постійного контролю амортизації (технологія, що передбачає встановлення амортизаторів з магнітною суспензією, в'язкість якої постійно змінюється) , згідно з командами спеціального комп'ютера, що управляє підвіскою), а також значною кількістю систем безпеки та попередження зіткнень. У поєднанні з дорогими матеріалами обробки салону, а також якістю обробки - це зробило модель украй привабливою для покупців сегменту люксових автомобілів.

У технічному плані модель випереджає своїх прямих конкурентів від брендів Lexus та Infinity. Стандартним у списку використовуваних агрегатів є 3,7L V-подібна шістка (передній та повний привод), згодом – після рестайлінгу – замінена на 2,0L EcoBoost (у варіантах переднього та повного приводів). Як опція пропонується найпотужніший і найтехнологічніший 2,7L EcoBoost існуючий тільки у версії з повним приводом.

Слід зазначити, що рестайлінг вніс інші корективи в конструкцію автомобіля. Крім зняття з виробництва 3,7L V6, були замінені трансмісії з 6-ти ступінчастих АКПП на 8-ми ступінчасті.

Також, при рестайлінгу, було змінено найменування моделі – замість літерного позначення "MKX" було дано ім'я "Nautilus".

В Україні офіційно Lincoln Nautilus/MKX Mk II (2015-) не продається. Найчастіше ці автомобілі потрапляють до нас із вторинного ринку США.