• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65
Каталізатори
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Сучасні каталізатори знижують токсичність вихлопу до мінімуму, проте згодом їх ефективність знижується, що призводить до невірних показань лямбда-зондів та появи помилок на бортовому комп'ютері. Зрозуміло, можна придбати запчастину - напевно таку ж зіпсовану, або спробувати відремонтувати в умовах місцевої майстерні, розрізавши каталізатор і вставивши туди ремонтну вставку. Результат - частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновленого каталізатора з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Детальніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Інший вузол, або агрегат
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. У цьому розділі ми вказали вузли і агрегати, що найчастіше зустрічаються, які можуть бути піддані процедурі відновлення в заводських умовах. Якщо Вам не вдалося знайти серед них вимагаю Вам запчастину - можете оформити запит, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Співробітник нашого відділу спецпропозицій перевірить можливість придбання необхідного вузла або агрегату та зв'яжеться з Вами.   Детальніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Коробки передач
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Коробка передач - один із найскладніших агрегатів автомобіля, безліч схильних до зносу рухомих деталей, значні експлуатаційні навантаження, або випадкові несправності, викликані як внутрішніми (критичний знос, або поломка деталі), так і зовнішніми причинами (помилка водія) - все це може призвести до поломки коробки передач. Зрозуміло, можна придбати б/в агрегат, але Ви не можете знати ні його пробіг перед продажем, ні, тим більше історію автомобіля, на якому він був встановлений (існує ймовірність, що він був вкрадений, а номер його агрегату потрапив в базу даних поліції). Також можна спробувати відремонтувати його в умовах місцевої майстерні. Результат – частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновленої коробки передач з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Детальніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Двигуни, блоки циліндрів, головки блоку
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Двигун - серце автомобіля, безліч схильних до зносу рухомих деталей, екстремальні температурні режими, значні експлуатаційні навантаження, або випадкові несправності, викликані як внутрішніми (критичний знос, або поломка деталі), так і зовнішніми причинами (гідроудар) - все це може призвести до поломки двигуна . Зрозуміло, можна придбати б/в агрегат, але Ви не можете знати ні його пробіг перед продажем, ні, тим більше історію автомобіля, на якому він був встановлений (існує ймовірність, що він був вкрадений, а номер його агрегату потрапив в базу даних поліції). Також можна спробувати відремонтувати його в умовах місцевої майстерні. Результат – частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновленого двигуна, блока циліндрів, головки блоку з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Детальніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Привідні та карданні вали
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Всі автомобілі для передачі обертання від коробки передач оснащені карданними та/або приводними валами. На жаль, згодом шарнірні зчленування, ШРУСи, або шліцеві з'єднання зношуються, що призводить до поломки деталі в цілому. Зрозуміло, можна придбати вживану запчастину, або спробувати відремонтувати в умовах місцевої майстерні. Результат – частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновленого компресора пневматичної підвіски з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Докладніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Електронні модулі та блоки керування (ABS, ECU тощо)
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Роль електроніки в сучасних автомобілях складно переоцінити, практично всі системи та компоненти так чи інакше контролюються різними електронними модулями та блоками управління: ABS, ECU, GEM, приладова панель – це лише мала частина цих модулів. На жаль, вони також не вічні та можуть перестати функціонувати. Зрозуміло, можна придбати вживану запчастину, або спробувати відремонтувати в умовах місцевої майстерні. Результат – частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновлених Електронні модулі та блоки управління з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Детальніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Керовані та пневматичні амортизатори
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Сучасні керовані та пневматичні амортизатори - найскладніший вузол, що безпосередньо впливає на роботу підвіски в цілому. На жаль, згодом вони зношуються, пневматичні подушки рвуться, а електронні клапани - припиняють працювати, в умовах місцевої майстерні відремонтувати неможливо. Зрозуміло, можна придбати вживану запчастину, але результат – частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновленого керованого, або пневматичного амортизатора з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Детальніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Подушки пневматичної підвіски
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Сучасні пневматичні підвіски – дуже складна сукупність вузлів та агрегатів. Важливою її частиною є пневматичні подушки. На жаль, згодом одна з них може вийти з ладу, припиняючи роботу всієї підвіски. Зрозуміло, можна придбати запчастину, або б спробувати відремонтувати в умовах місцевої майстерні. Результат – частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновленої пневматичної подушки з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Докладніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Компресори пневматичної підвіски
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Сучасні пневматичні підвіски – дуже складна сукупність вузлів та агрегатів. Важливою її частиною є компресор, що нагнітає повітря на пневматичні подушки. На жаль, з часом він може вийти з ладу, припиняючи роботу всієї підвіски. Зрозуміло, можна придбати запчастину, або б спробувати відремонтувати в умовах місцевої майстерні. Результат – частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновленого компресора пневматичної підвіски з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Докладніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее
Компресори кондиціонера
Шановні клієнти! Будь-який вузол та агрегат, встановлений на автомобілі, на жаль, не може служити вічно. Навіть найнадійніші компресори кондиціонера з часом зношуються, а електромагнітні муфти відмовляють. Будь-який із цих елементів, з часом, може вийти з ладу, припиняючи роботу всього вузла. Зрозуміло, можна придбати вживану запчастину, або спробувати відремонтувати в умовах місцевої майстерні. Результат - частіше плачевний, ніж позитивний. Навпаки, в Європі завдяки політиці, спрямованій на максимально ефективне витрачання ресурсів, вже давно налагоджено процес відновлення складних у виготовленні та виконанні (а отже дорогих) вузлів та агрегатів в умовах заводу-виробника. У цьому розділі нашого сайту, Ви можете отримати інформацію про можливість поставки, вартість та термін поставки відновленого компресора кондиціонера з Європи. Все, що необхідно - це заповнити форму запиту, вказавши найменування запчастини, інформацію про автомобіль та Ваші контактні дані. Докладніше про технологічний процес відновлення в заводських умовах та його основні відмінності від ремонту в місцевій майстерні Ви зможете прочитати в нашій статті .
Подробнее