• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Оригінальні запчастини для Ford Transit/Tourneo Connect Mk II (2013-)

Transit/Tourneo Connect Mk II (2013-)

Друге покоління сімейства Connect – Ford Transit/Tourneo Connect Mk II (2013-). Так само, як і його попередник, ця модель побудована на стику двох платформ. Передня вісь, як і раніше, базується на платформі сегмента "С". Задня, на відміну попередника, отримала балку кручення і пружини, замість ресор. Застарілі, зняті з виробництва двигуни замінили нові бензинові EcoBoost і дизеля малого обсягу. Кузова, як і раніше, варіюються по довжині та висоті даху. Пасажирські варіанти обзавелися третім рядом сидінь, перетворивши Ford Tourneo Connect Mk II (2013-) на дуже зручний та місткий мінівен. Слід зазначити, що тип кузова впливає деякі елементи підвіски. В Україні продажі стартували тільки нещодавно, тому будь-яких даних щодо ймовірних системних несправностей ми не маємо, проте, судячи зі списку використовуваних агрегатів, а також досвіду їх експлуатації на інших моделях, можна говорити про те, що автомобіль має бути дуже надійним. .

Оскільки Ford Transit/Tourneo Connect Mk II (2013-) побудований на уніфікованій платформі, деякі елементи ходової, а також агрегати взаємозамінні з іншими моделями, побудованими на тій же платформі.

На вибір пропонуються три бензинові з варіаціями по потужності і два дизельні двигуни, також, із суттєвими варіаціями по потужності. Список встановлюваних коробок передач також дуже великий: одна 5-ти і дві 6-ступінчасті механічні коробки передач, 6-ступінчастий автомат і 6-ступінчастий Powershift.