• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Оригінальні запчастини для Ford Lincoln MKZ Mk II (2013-)

Lincoln MKZ Mk II (2013-)

Старт продажів Lincoln MKZ Mk II (2013-) відкладався двічі - інженерному підрозділу Ford знадобився додатковий час для остаточного доведення автомобіля. Результатом цього стала фактично повна відсутність "дитячих хвороб", починаючи з перших екземплярів, що надійшли до власників. Так само, як і Ford Fusion Mk II (2013- ), з яким Lincoln MKZ Mk II розділяє єдину платформу CD4, модель відрізняється вкрай високою надійністю вузлів та агрегатів.

Слід зазначити, що незважаючи на загальну платформу з іншими моделями Ford, Lincoln MKZ Mk II відрізняється значно підвищеним комфортом - вже в базовій комплектації ці автомобілі оснащені системою постійного контролю амортизації (технологія, що передбачає встановлення амортизаторів з магнітною суспензією, в'язкість якої постійно змінюється, командам спеціального комп'ютера, що управляє підвіскою), а також значною кількістю систем безпеки та попередження зіткнень. У поєднанні з дорогими матеріалами обробки салону, а також якістю обробки - це зробило модель украй привабливою для покупців сегменту люксових автомобілів.

У технічному плані модель випереджає своїх прямих конкурентів від брендів Lexus та Infinity. До списку використовуваних агрегатів входять: 2,0L EcoBoost (у варіантах переднього та повного приводів), 3,7L V-подібна шістка, яка згодом - після рестайлінгу - була замінена на більш потужний та технологічний 3,0L EcoBoost, що видає залежно від типу трансмісії від 350 до 400 л. та існуючий, у версіях з повним та переднім приводом. Насамкінець, версія Hybrid – гібридна установка з двигуном 2,0L, визнана 2013 року у США найбільш економічною, випередивши за цим показником прямого конкурента в особі Lexus ES 300h.

В Україні офіційно Lincoln MKZ Mk II (2013-) не продається. Найчастіше ці автомобілі потрапляють до нас із вторинного ринку США.