• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Амортизатор передній правий (індивідуальні налаштування під автомобіль) для Ford [CMX2-Right-Strut]

5878.60 ГРН
Нет в наличии: 21-25 дней

Finis : при замовленні підбирається нашим спеціалістом, згідно комплектації Вашого автомобіля.

Виробник: Ford

Амортизатор передній правий Встановлюється на моделі Ford:

  • Ford C-Max Mk II (2010-2019)
Шановні клієнти! На Ваш автомобіль існує п'ять видів передніх амортизаторів, які суттєво відрізняються один від одного своїми налаштуваннями, що залежать від встановлених агрегатів, а також жорсткості підвіски.

При замовленні цієї позиції до Вас передзвонить наш спеціаліст, з проханням продиктувати, або переслати йому номер кузова Вашого автомобіля. Після того, як буде підібрано правильний каталожний номер амортизатора - спеціаліст зв'яжеться з Вами та уточнить термін постачання деталі. Ціна залишиться незмінною, незалежно від результатів підбору амортизатора.

Увага! У комплект поставки входить лише амортизатор!

Оригінальні амортизатори та пружини - це основний елемент, який відповідає за поведінку автомобіля на дорозі. Те, як підвіска реагує на проходження поворотів, відпрацьовує нерівності дорожнього полотна, все це залежить від налаштувань, закладених інженерами при розробці і подальшому тестуванні кожної моделі. Серед інших виробників, особливою увагою до процесу налаштування виділяється саме Ford. Інженери послідовно виводять на треки кожен варіант комплектації майбутньої моделі, підбираючи індивідуальні налаштування підвіски залежно від встановленого двигуна та трансмісії. У результаті, покупець отримує автомобіль з найкращими ходовими характеристиками, незалежно від обраної комплектації автомобіля.

У разі заміни амортизаторів або пружин на своєму автомобілі, пам'ятайте: жоден сторонній виробник, яким би дорогим цей бренд не був - не виробляє амортизатори з індивідуальними налаштуваннями під комплектацію Вашого автомобіля! Все, що Вам можуть запропонувати – це один вид амортизаторів та пружин із усередненими характеристиками для всього модельного ряду.


Представляємо Вашій увазі цикл роликів на нашому Youtube-каналі, присвячених амортизаторам Ford.


1. Питання невідповідності амортизаторів від сторонніх виробників характеристик автомобіля. Чому Ford робить так багато видів амортизаторів для однієї і тієї ж моделі, тоді як сторонні виробники пропонують тільки по одному виду на одну модель?