• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Амортизатор задній (клас навантаження: KT; IT) 18505 для Ford [1855305]

5418.92 ГРН
Нет в наличии: 21-25 дней

Finis : 1855305

Виробник: Ford

Амортизатор задній (клас навантаження: AJ; AH). Встановлюється на моделі Ford:

  • Ford B-Max (2012-2017) – автомобілі, забезпечені пружинами з класами навантаження: від K до T; починаючи з 11.03.2014 - від I до T

З питання підбору амортизаторів, що відповідають комплектації Вашого автомобіля – звертайтесь до наших спеціалістів.

Кількість, потрібна на автомобіль: 2шт.

У комплект поставки входить один амортизатор у зборі з верхньою опорою, відбійником та пильовиком.

Оригінальні амортизатори та пружини - це основний елемент, який відповідає за поведінку автомобіля на дорозі. Те, як підвіска реагує на проходження поворотів, відпрацьовує нерівності дорожнього полотна, все це залежить від налаштувань, закладених інженерами при розробці і подальшому тестуванні кожної моделі. Серед інших виробників, особливою увагою до процесу налаштування виділяється саме Ford. Інженери послідовно виводять на треки кожен варіант комплектації майбутньої моделі, підбираючи індивідуальні налаштування підвіски залежно від встановленого двигуна та трансмісії. У результаті, покупець отримує автомобіль з найкращими ходовими характеристиками, незалежно від обраної комплектації автомобіля.

У разі заміни амортизаторів або пружин на своєму автомобілі, пам'ятайте: жоден сторонній виробник, яким би дорогим цей бренд не був - не виробляє амортизатори з індивідуальними налаштуваннями під комплектацію Вашого автомобіля! Все, що Вам можуть запропонувати – це один вид амортизаторів та пружин із усередненими характеристиками для всього модельного ряду.


Представляємо Вашій увазі цикл роликів на нашому Youtube-каналі, присвячених амортизаторам Ford.


1. Питання невідповідності амортизаторів від сторонніх виробників характеристик автомобіля. Чому Ford робить так багато видів амортизаторів для однієї і тієї ж моделі, тоді як сторонні виробники пропонують тільки по одному виду на одну модель?