• Icon Phone (073)063-03-53, (050)524-30-13, (096)244‑91‑65

Комплект для заміни задніх амортизаторів (індивідуальні налаштування) [AMR1-TTCU]

5852.30 ГРН
Нет в наличии: 21-25 дней

Шановні клієнти! Пропонуємо до вашої уваги комплект для повної заміни задніх амортизаторів Ford. У комплект входять:

  • Амортизатор задній (індивідуальні налаштування під автомобіль), произв. Ford - 2шт.

Вартість комплекту нижча, ніж сумарна вартість окремих елементів на 7%

Цей комплект застосовується для наступних моделей Ford:

  • Ford Transit / Tourneo Courier (2014-)

Шановні клієнти! На Ваш автомобіль існує шість видів задніх амортизаторів, які суттєво відрізняються один від одного своїми налаштуваннями, що залежать від встановлених агрегатів, а також типу кузова.

При замовленні цієї позиції до Вас передзвонить наш спеціаліст, з проханням продиктувати, або переслати йому номер кузова Вашого автомобіля. Після того, як буде підібрано правильний каталожний номер амортизатора - спеціаліст зв'яжеться з Вами та уточнить термін постачання деталі. Ціна залишиться незмінною, незалежно від результатів підбору амортизатора.

Кількість, потрібна на автомобіль - 1 комплект.

Оригінальні амортизатори та пружини - це основний елемент, який відповідає за поведінку автомобіля на дорозі. Те, як підвіска реагує на проходження поворотів, відпрацьовує нерівності дорожнього полотна, все це залежить від налаштувань, закладених інженерами при розробці і подальшому тестуванні кожної моделі. Серед інших виробників, особливою увагою до процесу налаштування виділяється саме Ford. Інженери послідовно виводять на треки кожен варіант комплектації майбутньої моделі, підбираючи індивідуальні налаштування підвіски залежно від встановленого двигуна та трансмісії. У результаті, покупець отримує автомобіль з найкращими ходовими характеристиками, незалежно від обраної комплектації автомобіля.

У разі заміни амортизаторів або пружин на своєму автомобілі, пам'ятайте: жоден сторонній виробник, яким би дорогим цей бренд не був - не виробляє амортизатори з індивідуальними налаштуваннями під комплектацію Вашого автомобіля! Все, що Вам можуть запропонувати – це один вид амортизаторів та пружин із усередненими характеристиками для всього модельного ряду.


Представляємо Вашій увазі цикл роликів на нашому Youtube-каналі, присвячених амортизаторам Ford.


1. Питання невідповідності амортизаторів від сторонніх виробників характеристик автомобіля. Чому Ford робить так багато видів амортизаторів для однієї і тієї ж моделі, тоді як сторонні виробники пропонують тільки по одному виду на одну модель?ТОВАРИ В КОМПЛЕКТІ: TTCU-Rear-SA / TTCU-Rear-SA
Warning При купівлі даного комплекту Ви заощаджуєте Ваші кошти. 440.50 ГРН